Ekran LED, Telebim w Głogowie

Prezentujemy nasz najnowszy Ekran LED w Głogowie. Ekran LED to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych

Ekran ma 15 mi jest doskonale widoczny  z głównego skrzyżowania przy wjeździe do Głogowa (skrzyżowanie Legnickiej i Piłsudskiego).

 

Ekran wyświetla reklamy w godzinach od6:00 do 23:00. Do wyboru reklamodawcy mamy w standardzie reklamy o długości 10 i  15 sekund. Reklamy emitowane są w częstotliwości jednego, dwóch lub 4 i więcej  spotów na 10 minut.

Aby zamówić reklamę zadzwoń na 781 930 840.

 

Ekran Led Legnica – Centrum Handlowe Ferio

Ekran Led znajduje się przy głównym wejściu do Centrum Handlowego Ferio. Ekran skierowany jest na skrzyżowanie ulic Piastowskiej i Chojnowskiej. Skrzyżowanie należy małej obwodnicy – wokół ścisłego centrum miasta.

Dane ekranu:

rozmiar ekranu: 15 m2  (5,12x 2,88m)
rozdzielczość : 512 x 288 pixeli
proporcje: 16:9
godzinach emisji: 6:00 do 23:00

Ekran Led Legnica – Al. Piłsudskiego

Właśnie uruchomiliśmy kolejny Ekran LED w Legnicy.

Ekran LED o powierzchni 20 m2 jest naszym najnowszy i zarazem największym ekranem. Został umiejscowiony przy ruchliwym skrzyżowaniu Alei Marszałka J. Piłsudskiego i Alei Rzeczypospolitej, na terenie Archiwum narodowego.  Ekran skierowany jest w stronę zachodnią a widoczny jest z kilkuset metrów.

Ekrany LED – montaż i wykonanie

Największy zestaw ekranów w Polsce to niemalże 100 m2 powierzchni reklamowej. W skład zestawu wchodzą dwa ekrany o powierzchni 44 m2 oraz 54 m2!
Instalbud zapewnił konsultacje i pomoc przy projektowaniu konstrukcji oraz jej wykonanie. Nasze starania i ich efekty widoczne są na poniższych zdjęciach.