Pylon reklamowy Wojtałowicz

Pylon reklamowy pokryty dibondem z efektem szczotkowania metalu. Stalowa konstrukcja, podświetlenie Diodami. Napisy wykonane z akrylu black&white. Podświetlane logo.

Kaseton dwustronny – Oberża Lubin

Restauracja Oberża w Lubinie konsekwentnie buduje wizerunek restauracji z tradycyjnymi polskimi daniami. Kolejnym elementem reklamy przygotowanej przez Instalbud Lubin jest kaseton podświetlany nawiązujący swoim projektem do szyldów przy karczmach i oberżach.

Elementy podświetlane zostały wykonany z mlecznego akrylu i białymi diodami LED. Logotyp został wycięty z zadrukowanej folii i naklejone na akryl. Owalny kaseton otoczony jest stalową ramą na której umieściliśmy kute elementy ozdobne. Całość zawieszona na stalowej konstrukcji z łańcuchami.

Kaseton dwustronny podświetlany - reklama Lubin

Kaseton dwustronny podświetlany - reklama Lubin

Konstrukcja reklamowa w Polkowicach


Konstrukcje reklamowa z zadrukiem na siatce MESH o powierzchni 50 i  75 m2. 

Pylon w Legnicy

Nasz najnowszy pylon dla klubu tanecznego Sunny Club o stalowej konstrukcji ma 8 metrów wysokości i został w całości pokryty materiałem kompozytowym dibond. Logotypy podświetlane są doidami LED, zapewniając długą pracę bez potrzeby serwisowania.

Ekran Led Legnica – Al. Piłsudskiego

Właśnie uruchomiliśmy kolejny Ekran LED w Legnicy.

Ekran LED o powierzchni 20 m2 jest naszym najnowszy i zarazem największym ekranem. Został umiejscowiony przy ruchliwym skrzyżowaniu Alei Marszałka J. Piłsudskiego i Alei Rzeczypospolitej, na terenie Archiwum narodowego.  Ekran skierowany jest w stronę zachodnią a widoczny jest z kilkuset metrów.