OKLEJANIE POJAZDÓW

W czasach silnej konkurencji dobra reklama jest dziś na wagę złota. Wykorzystaj więc wszystkie nadające się okazje do walki o klienta – bądź widoczny na mieście. Nie zostawaj w tyle za konkurencją!

Zamów reklamę na samochodzie. 

Oklejanie aut

Reklama na samochodach jest ważnym elementem budowania wizerunku firmy. Najczęstrzym sposobem umieszczenia reklam na samochodzie jest oklejenie go różnego rodzaju foliami samoprzylepnymi. Mogą być to folie z fabrycznie nadanym  jednolitym kolorem lub tez folie z nadrukiem solwentowym. Reklamy naklejamy w siedzibie swojej firmy w Lubinie, ale istnieje również możliwość dojazdu do klienta na terenie Legnicy, Głogowa czy Polkowic.  Wymaga to jednak przygotowanie przez klienta odpowiedniego pomieszczenia nadającego się do aplikacji reklamy.

Zobacz niektóre z naszych realizacji: reklamy na samochodach

Zmiana koloru auta

Oklejanie samochodów to nie tylko reklama. Zajmujemy się również zmianą koloru całego auta. Decyzja o wyborze jednolitego koloru czy też deseni pozostaje w Twojej kwestii. Możemy też zmienić kolor pojedynczych elementów karoserii – np. okleić folią typu karbon jedynie maskę samochodu.

Oznakowanie floty samochodowej

Jednakowe oznakowanie floty samochodów buduje spójną i konsekwentną strategię wizerunkową. Oznakowanie flotowe powinno być wykonane w sposób kojarzący flotę z profilem działalności firmy.

Samochody są doskonałym medium reklamowym- są mobilne, docierają w wiele miejsc i stanowią wspaniałą wizytówkę firmy.

Technologie reklam na samochodach:

Tworząc grafikę na Twój pojazd, wykorzystamy różne rodzaje folii w zależności od ich przeznaczenia.
Doradzimy i wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

– folia wylewana

Folie polimerowe szturmem zdobyły rynek reklamy na samochodach w Polsce. Wynika to z ich wszechstronnego zastosowania: można na nich umieścić dowolną grafikę (tekst, zdjęcia… ) i okleić nią praktycznie cały samochód. Dzięki swojej elastyczności folię wylewaną można nanieść na dowolne krzywizny i obłości pojazdów, oklejając nią również wypukłą maskę, lusterka czy też dowolne tłoczenia na karoserii.

– folia monomeryczna

Folie monomeryczne służą do nanoszenia dowolnej grafiki na płaskie powierzchnie. Idealnie nadają się do oklejania burt samochodów dostawczych, autobusów i tramwajów.

Reklama OBI na samochodzie renault

Folia Monomeryczna

– laminat

Wszystkie wydruki na folii pokrywamy bezbarwną folią laminującą. Laminat pomaga zachować żywe kolory wydruku oraz zabezpiecza druk przed uszkodzeniami mechanicznymi.

– folia OWV

Folia One Way Vision (widoczna z  jednej strony) jest folią używaną do oklejania reklamą  szyb samochodowych. Tak jak na folii polimerowej, można na niej umieścić dowolną reklamę. Po naklejeniu jej na szybę folia nie zasłania widoku kierowcy i pasażerom.

– folia carbon

Folia carbon stosowana jest głównie do imitowania elementów wykonanych z włókna węglowego.

Folia charakteryzuje się wypukłą strukturą przypominającą przeplatające się włókna. Carbon w charakterystyczny sobie spodów odbija światło. – przy kierunkowym świetle widoczne są „zygzaki”, z oddali zaś folia daje efekt czarnego lub grafitowego matu.

– folia ploterowa

Folii ploterowej używamy do grafik na samochodzie, gdzie główną rolę odgrywa prostota i czytelność informacji. Najczęściej elementem reklamy wykonywanej z folii ploterowej są logo, dane adresowe na samochodach oraz grafiki wektorowe.

– folia odblaskowa

Folia odblaskowa używana jest najczęściej do oznakowania samochodów i maszyn używanych w trudnych warunkach pogodowych jak i w nocy. Idealna do oznakowania karetek, samochodów pomocy drogowej oraz sprzętu specjalistycznego.

Cennik reklamy na autach:

Już wkrótce.